43. BIBLIOTEKSSTEGE

Betsat trä med infällda skinnfält.. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 98 cm. Repor, märken.

Varunr 171367

30 Januari 2018 18:15

Utrop 1000 SEK

3 200 SEK2018-01-30 18:13
3 000 SEK2018-01-30 18:11
1 000 SEK2018-01-25 13:03
400 SEK2018-01-17 10:26
350 SEK2018-01-17 12:52
300 SEK Startpris

Onlineauktion 30 Jan. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!