Betsat trä med infällda skinnfält.. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 98 cm. Repor, märken.
3 200 SEK | 2018-01-30 18:13 |
3 000 SEK | 2018-01-30 18:11 |
1 000 SEK | 2018-01-25 13:03 |
400 SEK | 2018-01-17 10:26 |
350 SEK | 2018-01-17 12:52 |
300 SEK | Startpris |