10. RING MED ZODIAKEN

14K gul- och vitguld. Motiv av en sol och zodiakens tecken. Cetas Jewelry, Istanbul. Stämplad Cetas. Vikt ca 7,3 gram. Storlek ca 15,25 mm. Ringskenan något ojämn, repor.

Varunr 171871

13 Februari 2018 18:03

Utrop 1500 SEK

1 100 SEK2018-01-30 21:11
1 100 SEK2018-02-08 23:22
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Feb. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!