11. BOKSKÅP

Valnöt och valnötsrot. Nyrenässans, 1800-talets slut. Höjd 228, bredd 112 cm. Lister med skador, repor, märken.

Varunr 171879

13 Februari 2018 18:04

Utrop 3000 SEK

2 400 SEK2018-01-30 21:11
2 200 SEK2018-02-11 13:38
1 200 SEK2018-02-08 21:46
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Feb. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!