12. MATBORD MED FÄLLBAR SKIVA

Jakaranda. 1800-tal. England. Höjd 74, diameter 133 cm. Fanerbortfall, repor, märken.

Varunr 171880

13 Februari 2018 18:04

Utrop 2000 SEK

300 SEK2018-01-30 09:20
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Feb. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!