Bemålad metall med glas. 1900-talets första hälft. Höjd 170, bredd 60 cm. Repor, märken, senare påskrift.
2 000 SEK | 2018-02-13 18:04 |
1 900 SEK | 2018-02-13 18:04 |
1 500 SEK | 2018-02-13 17:49 |
1 300 SEK | 2018-02-06 15:50 |
900 SEK | 2018-01-30 21:11 |
600 SEK | 2018-02-02 19:41 |
300 SEK | Startpris |