18K guld. I form av en blomma med en mabepärla och åtta briljantslipade diamanter, enligt uppgift totalt 0,17 ct. Signerad och stämplad PBo. Nypris enligt uppgift 39 675 kr. Per Borup etui medföljer. Vikt ca 14,6 gram. Storlek 17 mm. Skenan med smårepor. Etuiet med slitage.
10 000 SEK | 2018-02-12 19:55 |
9 500 SEK | 2018-01-30 21:11 |
4 000 SEK | 2018-02-02 15:25 |
1 800 SEK | 2018-01-31 17:19 |
450 SEK | 2018-01-31 16:42 |
300 SEK | Startpris |