Valnöt och valnötsrot. Oscarianskt, sent 1800-tal. Höjd 265, bredd 105 cm. Repor, märken, listbitar lösa/saknas.
4 800 SEK | 2018-02-13 18:06 |
4 600 SEK | 2018-02-13 18:04 |
2 600 SEK | 2018-01-30 21:11 |
2 400 SEK | 2018-02-11 18:19 |
2 000 SEK | 2018-02-08 21:47 |
1 000 SEK | 2018-01-31 10:09 |
300 SEK | Startpris |