21. BOKSKÅP

Valnöt och valnötsrot. Oscarianskt, sent 1800-tal. Höjd 265, bredd 105 cm. Repor, märken, listbitar lösa/saknas.

Varunr 171889

13 Februari 2018 18:08

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 4 800 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 4000 SEK

4 800 SEK2018-02-13 18:06
4 600 SEK2018-02-13 18:04
2 600 SEK2018-01-30 21:11
2 400 SEK2018-02-11 18:19
2 000 SEK2018-02-08 21:47
1 000 SEK2018-01-31 10:09
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Feb. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!