22. BYRÅ

Björk. Biedermeyer, 1800-tal. Höjd 100, bredd 110 cm. Repor, märken, löst dekorelement.

Varunr 171890

13 Februari 2018 18:07

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 800 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 1500 SEK

800 SEK2018-02-13 18:05
700 SEK2018-02-09 14:59
500 SEK2018-02-11 11:43
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Feb. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!