25. KARMSTOLAR, ETT PAR

Björk. Karl Johan-stil, 1900-talets första del. Repor, märken.

Varunr 171893

13 Februari 2018 18:08

Utrop 2000 SEK

1 300 SEK2018-01-30 21:11
1 200 SEK2018-02-13 08:15
800 SEK2018-02-11 17:26
600 SEK2018-02-09 15:00
350 SEK2018-02-06 11:58
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Feb. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!