26. BYRÅ

Mahogny med intarsiadekor. Empire, 1800-ta. Troligen Danmark. Höjd 136, bredd 90 cm. Skador, repor, märken.

Varunr 171894

13 Februari 2018 18:09

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 2 400 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 2600 SEK

2 400 SEK2018-02-13 17:50
2 200 SEK2018-02-12 21:27
1 900 SEK2018-01-30 21:11
1 800 SEK2018-02-12 12:18
1 400 SEK2018-02-09 15:01
600 SEK2018-02-06 11:59
450 SEK2018-02-06 11:32
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Feb. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!