Mahogny med intarsiadekor. Empire, 1800-ta. Troligen Danmark. Höjd 136, bredd 90 cm. Skador, repor, märken.
2 400 SEK | 2018-02-13 17:50 |
2 200 SEK | 2018-02-12 21:27 |
1 900 SEK | 2018-01-30 21:11 |
1 800 SEK | 2018-02-12 12:18 |
1 400 SEK | 2018-02-09 15:01 |
600 SEK | 2018-02-06 11:59 |
450 SEK | 2018-02-06 11:32 |
300 SEK | Startpris |