Valnöt och valnötsrot. Nyrenässans, sent 1800-tal. Höjd 165, bredd 103 cm. Lösta listbitar, repor, märken. Några lådor låsta, en nyckel saknas. Skador.
1 200 SEK | 2018-02-13 14:45 |
1 100 SEK | 2018-02-09 15:01 |
900 SEK | 2018-01-30 21:11 |
600 SEK | 2018-02-08 16:02 |
300 SEK | Startpris |