Silver. Organisk form. Signerad Stigbert, Atelje Waldemar Jonsson, Skara 1970. 37x33 mm. Ställbar ringstorlek. Repor.
1 900 SEK | 2018-02-13 17:55 |
1 800 SEK | 2018-02-13 10:53 |
700 SEK | 2018-02-08 17:36 |
600 SEK | 2018-02-06 22:42 |
500 SEK | 2018-01-31 09:25 |
300 SEK | Startpris |