Patinerad brons på stensockel, senare monterad på piedestal. Signerad och numrerad 3/3. "Dansande par". Skulpturens höjd 64 cm, total höjd 169 cm. Piedestalens nedre sockel med smärre färgbortfall.
55 000 SEK | 2018-03-13 17:59 |
50 000 SEK | 2018-03-13 17:57 |
44 000 SEK | 2018-03-13 17:55 |
26 000 SEK | 2018-02-27 20:45 |
20 000 SEK | 2018-03-11 07:12 |
14 000 SEK | 2018-02-28 21:23 |
300 SEK | Startpris |