Boett i silver. Emaljerad urtavla. Digitalt fickur. Cortebert Watch Mfg Co. Urverket signerat Cortebert No 2399 och stämplat Patent Pallweber. Diameter 51 mm. Urtavlan med smärre nagg i ytterkanten. Till synes fungerande, men Auktionsverket garanterar ej urverket eller dess funktion.
3 000 SEK | 2018-03-13 18:03 |
2 800 SEK | 2018-03-13 13:52 |
2 400 SEK | 2018-03-13 16:58 |
1 400 SEK | 2018-02-27 20:45 |
1 400 SEK | 2018-03-08 14:52 |
1 200 SEK | 2018-02-28 20:23 |
350 SEK | 2018-02-28 07:41 |
300 SEK | Startpris |