31. ERIK HÖGLUND, TRE DELAR

Gjutet glas. I form av ljusstakar och glasblock. 1900-talets andra hälft. Höjd 9-17 cm. En ljusstake med obetydlig nagg.

Varunr 173261

13 Mars 2018 18:11

Utrop 1500 SEK

450 SEK2018-02-27 20:47
400 SEK2018-03-13 18:09
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Mars 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!