39. ITALIENSK KERAMIK, FYRA DELAR

Flerfärgad glasyr. 1970/80-tal. I form av vaser, fat och uggla. Bl a Bitossi. Höjd 4-43 cm. Högsta vasen med smärre nagg och krackeleringar.

Varunr 173269

Onlineauktion 13 Mars 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!