1. MAX PAPART

Oljemålning på duk. Komposition i rött. Signerad och daterad 1959. 54x66 cm. Smärre krackeleringar.

Varunr 173851

27 Mars 2018 18:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 10 000 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 12000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

10 000 SEK2018-03-24 07:47
9 500 SEK2018-03-13 16:53
4 400 SEK2018-03-18 21:12
4 000 SEK2018-03-16 09:50
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Mars 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!