13. KAFFESET, TRE DELAR

Silver. Rokokostil, 1900-tal. Svenska importstämplar. Vikt ca 1080 gram. Höjd 10-24 cm.

Varunr 173863

27 Mars 2018 18:04

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK 2 600 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 4000 SEK

2 600 SEK2018-03-22 16:31
2 400 SEK2018-03-22 08:32
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Mars 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!