Patinerad brons. Venus med delfin. 18/1900-tal. Osignerad och ostämplad. Höjd 61 cm. Något bucklig sockel. Möjligen saknas ett dekorelement.
5 000 SEK | 2018-03-26 21:38 |
4 800 SEK | 2018-03-13 16:53 |
4 600 SEK | 2018-03-22 21:05 |
900 SEK | 2018-03-22 14:53 |
700 SEK | 2018-03-19 22:12 |
500 SEK | 2018-03-15 19:52 |
350 SEK | 2018-03-14 11:47 |
300 SEK | Startpris |