2. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, BRONSSKULPTUR

Patinerad brons. Venus med delfin. 18/1900-tal. Osignerad och ostämplad. Höjd 61 cm. Något bucklig sockel. Möjligen saknas ett dekorelement.

Varunr 173852

27 Mars 2018 18:01

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 5 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 6000 SEK

5 000 SEK2018-03-26 21:38
4 800 SEK2018-03-13 16:53
4 600 SEK2018-03-22 21:05
900 SEK2018-03-22 14:53
700 SEK2018-03-19 22:12
500 SEK2018-03-15 19:52
350 SEK2018-03-14 11:47
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Mars 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!