Porslin. Art deco, 1920-tal. Clown. Märkt undertill Schwarzburger Werkstätten für Porzellankunst samt signerad på sockeln. Höjd 38,5 cm.
2 800 SEK | 2018-03-27 18:11 |
2 600 SEK | 2018-03-27 18:09 |
1 700 SEK | 2018-03-27 18:06 |
1 600 SEK | 2018-03-26 14:01 |
1 400 SEK | 2018-03-13 16:53 |
1 000 SEK | 2018-03-23 16:35 |
350 SEK | 2018-03-14 20:21 |
300 SEK | Startpris |