Glas med slipad dekor i överfångsteknik. Jugend, tidigt 1900-tal. Signerad Kosta KL 109. Höjd 6 cm.
2 600 SEK | 2018-03-22 19:00 |
2 400 SEK | 2018-03-23 17:35 |
2 000 SEK | 2018-03-21 19:46 |
1 800 SEK | 2018-03-22 17:10 |
1 400 SEK | 2018-03-13 16:53 |
800 SEK | 2018-03-19 14:41 |
350 SEK | 2018-03-13 21:48 |
300 SEK | Startpris |