7. ULRICA HYDMAN, VALLIEN, UNIK VAS

Konstglas med förgylld och bemålad dekor. Signerad: 8UHVUN004140 KOSTA BODA UNIQUE Ulrica HV. Höjd 24 cm.

Varunr 173857

27 Mars 2018 18:02

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 4 400 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 2000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

4 400 SEK2018-03-27 16:37
4 200 SEK2018-03-27 16:38
3 200 SEK2018-03-27 10:15
2 000 SEK2018-03-26 20:29
1 400 SEK2018-03-13 16:53
1 400 SEK2018-03-22 17:40
1 200 SEK2018-03-22 16:56
1 000 SEK2018-03-22 16:21
500 SEK2018-03-22 10:51
350 SEK2018-03-14 18:29
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Mars 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!