13. PETER HVIDT & ORLA MÖLGAARD, SOFFGRUPP, TRE DELAR

Teak och ek med textilklädda kuddar. Tillverkad av France & Daverkosen, Danmark, 1960-tal. Omärkta. Repor, märken, skiktlimmning med släpp.

Varunr 174862

24 April 2018 18:11

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 18 000 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 5000-6000 SEK

18 000 SEK2018-04-24 18:09
17 000 SEK2018-04-24 18:07
10 000 SEK2018-04-24 18:03
8 000 SEK2018-04-24 16:30
8 000 SEK2018-04-24 18:01
7 000 SEK2018-04-23 22:43
3 600 SEK2018-04-19 21:56
1 500 SEK2018-04-12 00:21
500 SEK2018-04-13 13:29
400 SEK2018-04-11 11:42
300 SEK Startpris

Onlineauktion 24 April 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!