Teak och ek med textilklädda kuddar. Tillverkad av France & Daverkosen, Danmark, 1960-tal. Omärkta. Repor, märken, skiktlimmning med släpp.
18 000 SEK | 2018-04-24 18:09 |
17 000 SEK | 2018-04-24 18:07 |
10 000 SEK | 2018-04-24 18:03 |
8 000 SEK | 2018-04-24 16:30 |
8 000 SEK | 2018-04-24 18:01 |
7 000 SEK | 2018-04-23 22:43 |
3 600 SEK | 2018-04-19 21:56 |
1 500 SEK | 2018-04-12 00:21 |
500 SEK | 2018-04-13 13:29 |
400 SEK | 2018-04-11 11:42 |
300 SEK | Startpris |