16. SOFFBORD

Körsbär med mässingsdetaljer. Modern design, 1900-talets andra hälft. Höjd 55, skivans längd 111 cm. Smärre repor och märken.

Varunr 174868

24 April 2018 18:06

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 1 100 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 100 SEK2018-04-24 18:03
1 000 SEK2018-04-24 18:04
500 SEK2018-04-21 22:47
300 SEK2018-04-11 16:35
300 SEK Startpris

Onlineauktion 24 April 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!