21. AKTUELL FORM, MATGRUPP, ÅTTA DELAR

Ek och teak. Modern design, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 72, skivans mått 135x90 cm. Smärre repor och märken. Två iläggsskivor a 45 cm/st medföljer.

Varunr 174874

24 April 2018 18:07

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 100 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 100 SEK2018-04-23 22:45
1 000 SEK2018-04-24 17:10
300 SEK2018-04-13 12:24
300 SEK Startpris

Onlineauktion 24 April 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!