Ek och teak. Modern design, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 72, skivans mått 135x90 cm. Smärre repor och märken. Två iläggsskivor a 45 cm/st medföljer.
1 100 SEK | 2018-04-23 22:45 |
1 000 SEK | 2018-04-24 17:10 |
300 SEK | 2018-04-13 12:24 |
300 SEK | Startpris |