Mahogny med mässingsbeslag. Rokokostil, 1900-talets mitt. Höjd 83, bredd 100 cm. Repor, märken.
1 500 SEK | 2018-04-24 17:19 |
1 400 SEK | 2018-04-23 21:54 |
1 300 SEK | 2018-04-23 09:48 |
1 000 SEK | 2018-04-23 18:17 |
400 SEK | 2018-04-19 12:52 |
300 SEK | 2018-04-14 18:36 |
300 SEK | Startpris |