37. SIDOBORD

Lackerat trä med gavlar i förkromad metall. Modern design, 1900-talets andra hälft. Höjd 65, bredd 150 cm. Repor, märken, smärre rostprickar.

Varunr 174891

24 April 2018 18:12

Utrop 2000 SEK

700 SEK2018-04-10 17:50
600 SEK2018-04-21 18:43
300 SEK Startpris

Onlineauktion 24 April 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!