Lackerat trä med teakarmstöd och skinnklädsel. "Kurva". Omärkt. Repor, märken, skinnklädsel med smärre skador
1 400 SEK | 2018-04-24 18:03 |
1 300 SEK | 2018-04-24 18:02 |
700 SEK | 2018-04-24 16:54 |
600 SEK | 2018-04-24 08:24 |
600 SEK | 2018-04-24 15:13 |
400 SEK | 2018-04-20 21:33 |
300 SEK | 2018-04-11 11:38 |
300 SEK | Startpris |