7. IKEA, STOLAR, SEX ST

Teak och bok. "Della", 1950/60-tal. Repor, märken, fläckar, en med limrester.

Varunr 174854

24 April 2018 18:02

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 1 900 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 900 SEK2018-04-24 15:06
1 800 SEK2018-04-14 12:51
1 700 SEK2018-04-13 09:31
300 SEK Startpris

Onlineauktion 24 April 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!