Teak och ek. Modern design, 1950/60-tal. etikettmärkt undertill. Tillskriven Yngve Ekström. Höjd 40, skivan 180x50 cm. Smärre repor och märken.
3 600 SEK | 2018-04-24 18:02 |
3 400 SEK | 2018-04-24 09:09 |
3 000 SEK | 2018-04-24 16:30 |
2 600 SEK | 2018-04-24 09:48 |
1 400 SEK | 2018-04-23 22:44 |
400 SEK | 2018-04-14 12:59 |
300 SEK | 2018-04-11 18:03 |
300 SEK | Startpris |