28. FLORA DANICA, LITEN TERRIN MED LOCK

Porslin med förgylld och polykrom dekor. Royal Copenhagen, nr 20/3582. Underddel med dekor av "Viola Aricolor L. Sarenaria Sond" och lock med dekor av "Thymus Chamaedrys Fr". Höjd 14,5, bredd 16,5 cm. Hänkel med lagning och retusch.

Varunr 175518

8 Maj 2018 18:09

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 2 800 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 4000 SEK

2 800 SEK2018-04-27 23:43
2 600 SEK2018-05-04 18:42
1 200 SEK2018-05-02 22:51
300 SEK2018-04-27 16:57
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Maj 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!