Porslin med förgylld och polykrom dekor. Royal Copenhagen, nr 20/3514. Med dekor av "Chimophila uniflora Fr." och "Vicia lathyroides L.". Höjd 8 cm. Ett lock med en obetydlig dekornagg på en blomma.
5 500 SEK | 2018-05-08 18:12 |
5 000 SEK | 2018-05-08 18:10 |
4 400 SEK | 2018-05-08 17:06 |
4 000 SEK | 2018-04-27 23:44 |
2 400 SEK | 2018-05-05 21:43 |
1 700 SEK | 2018-04-30 18:30 |
300 SEK | Startpris |