45. SALONGSGRUPP, FYRA DELAR

Betsad bok med plyschklädsel. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.

Varunr 176125

22 Maj 2018 18:14

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 2 200 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 2000 SEK

2 200 SEK2018-05-22 16:32
2 000 SEK2018-05-10 10:52
1 800 SEK2018-05-22 08:03
1 100 SEK2018-05-16 14:24
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Maj 2018 Del 2,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!