47. SOFFBORD

Mahogny och valnöt med intarsiadekor och mässingsbeslag. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Höjd 62, bredd 93 cm. Repor, märken

Varunr 176127

22 Maj 2018 18:15

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 350 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 500 SEK

350 SEK2018-05-21 10:58
300 SEK2018-05-10 10:53
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Maj 2018 Del 2,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!