48. SKRIVBORD

Mahogny med skinnklädd skiva. Engelsk stil, 1900-tal. Höjd 75, bredd 120 cm. Repor, märken, slitage.

Varunr 176128

22 Maj 2018 18:15

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 350 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 1500 SEK

350 SEK2018-05-22 09:24
300 SEK2018-05-17 20:59
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Maj 2018 Del 2,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!