13. SNEDKLAFFSEKRETÄR MED VITRINOVANDEL

Bemålat trä. 1900-talets mitt, bondrokokostil. Höjd 195, bredd 65 cm. Repor, märken, torrsprickor.

Varunr 176571

5 Juni 2018 18:05

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 500 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 1000 SEK

500 SEK2018-06-05 18:03
450 SEK2018-06-05 18:01
300 SEK2018-05-23 18:28
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Juni 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!