17. PINNSOFFA

Lackerat trä. Modern design, 1900-talets mitt. Bredd 140 cm. Repor, märken.

Varunr 176575

5 Juni 2018 18:06

Utrop 1200 SEK

1 100 SEK2018-06-05 14:38
1 000 SEK2018-05-31 13:28
700 SEK2018-06-02 20:18
350 SEK2018-05-25 21:40
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Juni 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!