Mahogny. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Märkt Julius Anderssons eftertr. Helsingborg. Höjd 134, bredd 75 cm. Repor, märken.
1 200 SEK | 2018-06-05 13:02 |
1 100 SEK | 2018-06-05 14:17 |
700 SEK | 2018-06-04 22:23 |
500 SEK | 2018-05-29 20:40 |
500 SEK | 2018-05-31 14:36 |
300 SEK | 2018-05-25 21:40 |
300 SEK | Startpris |