22. SNEDKLAFFSEKRETÄR OCH VÄGGVITRIN

Bemålat trä. Snedklaffen märkt Andersen Furniture, Helsingör. 1900-talets andra hälft. Höjd 99, bredd 100 cm. Repor, märken, väggvitrinen saknar nyckel.

Varunr 176580

5 Juni 2018 18:07

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 800 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 1500 SEK

800 SEK2018-05-26 10:04
700 SEK2018-06-05 18:04
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Juni 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!