Lackerat och bronserat trä. Gustaviansk stil, 1900-talets mitt. Repor, märken.
3 200 SEK | 2018-06-05 18:08 |
3 000 SEK | 2018-06-05 18:08 |
2 200 SEK | 2018-06-05 18:00 |
1 600 SEK | 2018-06-05 17:12 |
1 400 SEK | 2018-06-05 15:52 |
500 SEK | 2018-05-23 22:06 |
300 SEK | 2018-05-23 20:07 |
300 SEK | Startpris |