24. HALLBYRÅAR, FYRA ST

Mahogny, valnöt m.m, intarisadekor. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Höjd ca 78 cm. Repor, märken.

Varunr 176583

5 Juni 2018 18:08

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 1 800 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 800 SEK2018-06-05 18:06
1 700 SEK2018-06-05 18:05
1 600 SEK2018-06-04 16:45
1 200 SEK2018-05-26 10:03
800 SEK2018-05-29 20:41
500 SEK2018-05-23 22:08
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Juni 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!