Mahogny, valnöt m.m, intarisadekor. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Höjd ca 78 cm. Repor, märken.
1 800 SEK | 2018-06-05 18:06 |
1 700 SEK | 2018-06-05 18:05 |
1 600 SEK | 2018-06-04 16:45 |
1 200 SEK | 2018-05-26 10:03 |
800 SEK | 2018-05-29 20:41 |
500 SEK | 2018-05-23 22:08 |
300 SEK | Startpris |