Mahogny med flera träslag, intarsiadekor. Lousi XVI-stil, 1900-talets andra hälft. Bredd 50 resp. 58 cm. Repor, märken.
1 200 SEK | 2018-06-05 18:02 |
1 100 SEK | 2018-06-05 16:13 |
1 000 SEK | 2018-06-04 13:10 |
700 SEK | 2018-05-30 22:19 |
500 SEK | 2018-05-29 20:43 |
300 SEK | 2018-05-22 21:04 |
300 SEK | Startpris |