18. STIG LINDBERG, VÄGGRELIEF

Glaserat stengods. Kvinna med fågelhatt. Signerad, a tergo stämpelmärkt Gustavsberg. 38x40 cm. Obetydliga tillverkningsnaggar.

Varunr 177121

19 Juni 2018 18:06

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 1 500 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 500 SEK2018-06-19 18:02
1 400 SEK2018-06-19 16:39
1 000 SEK2018-06-18 22:02
700 SEK2018-06-12 20:32
300 SEK2018-06-09 11:39
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 Juni 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!