Glaserat stengods. Kvinna med fågelhatt. Signerad, a tergo stämpelmärkt Gustavsberg. 38x40 cm. Obetydliga tillverkningsnaggar.
1 500 SEK | 2018-06-19 18:02 |
1 400 SEK | 2018-06-19 16:39 |
1 000 SEK | 2018-06-18 22:02 |
700 SEK | 2018-06-12 20:32 |
300 SEK | 2018-06-09 11:39 |
300 SEK | Startpris |