Delvis glaserat stengods. Signerad och numrerad 5/50. Sittande orientalisk kvinna. Äldre pappersetikett från Upsala-Ekeby på baksidan. Höjd 46 cm. Tår med avslag.
8 000 SEK | 2018-06-19 17:58 |
7 500 SEK | 2018-06-19 15:17 |
6 500 SEK | 2018-06-17 16:29 |
5 500 SEK | 2018-06-05 13:13 |
1 200 SEK | 2018-06-07 18:50 |
600 SEK | 2018-06-06 23:28 |
300 SEK | Startpris |