Teak. Modern design, 1960-tal. Höjd 69, bredd 190 cm. En dörr något sked, bakstycke med ett hål för sladdar. Repor, märken.
2 800 SEK | 2018-06-19 15:28 |
2 600 SEK | 2018-06-19 18:07 |
2 200 SEK | 2018-06-19 17:00 |
1 700 SEK | 2018-06-19 15:32 |
800 SEK | 2018-06-07 17:52 |
600 SEK | 2018-06-18 00:06 |
300 SEK | Startpris |