Parian på delvis förgylld sockel av porslin. Pomona. Höjd 35 cm, diameter 16 cm. Ytsmuts, en hand med lagning, små nagg kan förekomma.
3 600 SEK | 2018-06-19 17:40 |
3 600 SEK | 2018-06-19 18:03 |
2 800 SEK | 2018-06-19 18:02 |
1 600 SEK | 2018-06-19 17:49 |
500 SEK | 2018-06-14 11:39 |
450 SEK | 2018-06-05 13:13 |
450 SEK | 2018-06-08 07:19 |
350 SEK | 2018-06-06 20:02 |
300 SEK | Startpris |