9. FÜRSTENBERG, GALLERSKÅL

Porslin med förgylld dekor. Märkt undertill. 1900-tal. Höjd 22 cm.

Varunr 177117

19 Juni 2018 18:03

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 600 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 500 SEK

600 SEK2018-06-19 18:01
500 SEK2018-06-19 18:00
400 SEK2018-06-15 21:02
350 SEK2018-06-14 11:39
300 SEK2018-06-06 20:02
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 Juni 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!