Sterlingsilver. Hexagonal. Stämpelsignerad undertill, Lund, 1948. Höjd 7 cm. Obetydliga repor.
6 500 SEK | 2018-09-11 10:37 |
6 000 SEK | 2018-09-11 10:44 |
3 800 SEK | 2018-09-10 15:57 |
2 200 SEK | 2018-09-06 19:02 |
1 200 SEK | 2018-08-31 09:32 |
300 SEK | 2018-08-29 11:42 |
300 SEK | Startpris |