"Figurer i rörelse". Olja på duk, sign Anders Österlin dat 1954, utställningsetikett a tergo. 100x150 cm. Smärre ytlig krackelyr och obetydlig ytsmuts.
110 000 SEK | 2018-09-11 18:09 |
100 000 SEK | 2018-09-11 18:08 |
34 000 SEK | 2018-09-11 18:05 |
26 000 SEK | 2018-09-07 22:08 |
24 000 SEK | 2018-08-28 20:49 |
16 000 SEK | 2018-09-02 19:50 |
12 000 SEK | 2018-08-29 15:29 |
350 SEK | 2018-08-29 13:23 |
300 SEK | Startpris |