29. ERIC CEDERBERG

Tempera. "Evighetsblommor". Signerad och daterad 75. 24x31 cm. Smärre märken.

Varunr 179615

11 September 2018 18:10

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK 1 600 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 1000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

1 600 SEK2018-09-11 10:14
1 500 SEK2018-09-03 18:22
350 SEK2018-08-30 16:45
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Sept. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!